PIBS – MBA se zaměřením na lesnictví

Prague International Business School (PIBS) pod záštitou ministra zemědělství a ve spolupráci s Fakultou lesnickou a dřevařskou (FLD) České zemědělské univerzity v Praze (ČZU) nabízí nový program Master of Business Administration (MBA) pro management v lesnictví.

Využijte příležitostí a výhod, které vám spojení Prague International Business School a Fakulta lesnická a dřevařská ČZU nabízí.


PROČ STUDOVAT MBA NA PIBS?

Znalosti, zkušenosti a dovednosti dvou prestižních organizací zaručují zcela unikátní propojení moderního managementu a jeho aplikace v oblasti lesnictví.

 • Využijte know-how renomovaných profesorů, business lídrů a zkušených manažerů ve vaší praxi.
 • Studenti získávají unikátní network kontaktů top manažerů a lídrů v oboru.
 • Klademe velký důraz na rozsah a kvalitu výuky s individuálním přístupem.
 • Díky sdíleným praktickým zkušenostem budete připraveni čelit výzvám, které konkurenční prostředí dnešní doby 4.0
  přináší a budete vždy o krok napřed před konkurencí.

STUDIUM

Studijní program MBA se zaměřením na lesnictví si klade za cíl rozšíření manažerských znalostí a dovedností studentů a jejich aplikaci v praxi. Zaměřujeme se na všechny klíčové oblasti řízení společnosti jako jsou tvorba strategie, finanční řízení, řízení lidských zdrojů, projektové řízení i právní oblast. Rozvíjíme talent a silné stránky studentů. Intenzivně spolupracujeme se světově uznávanými business školami a inovujeme programy dle posledních trendů s důrazem na tzv. Growth and Future Skills. Studium je určeno manažerům a profesionálům v široké oblasti lesnictví či absolventům vysokých škol s několikaletou praxí, kteří chtějí podpořit svůj kariérní růst.


FORMA A DÉLKA STUDIA

Program MBA je dvouletý bez přerušení zaměstnání.

 • První tři semestry jsou věnovány přímé výuce a čtvrtý semestr je věnován zpracování, konzultaci a obhajobě závěrečného projektu.
 • Výuka probíhá zpravidla ve 4 denních blocích jedenkrát za měsíc (středa – sobota).
 • Poplatek: 230 tisíc Kč bez DPH
 • Na první rok studia je možné získat dotaci až do výše 100 tisíc Kč
 • První semestr bude zahájen v 1. kvartálu 2022

Podrobnější informace o tomto studijním programu naleznete na www.pibs.cz.


KONTAKT

Ing. Jaroslava Němcová, MBA
José Martího 2/407, Praha 6
Tel: +420 602 208 908
email: info@pibs.cz
www.pibs.cz


Soubory ke stažení

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.