Soutěž o veletržní stánek FLD má svého vítěze

V červenci tohoto roku vyhlásila Nadace Dřevo pro život veřejnou studentskou soutěž o nejlepší veletržní stánek pro Fakultu lesnickou a dřevařskou. O vítězi rozhodla odborná porota, která hodnotila nejen splnění zadaných kritérií, ale také inovaci a svěží pojetí. Tyto požadavky splnila a vítězkou se stala studentka z Fakulty architektury VUT Bc. Helena Vostalová. Vítězka získala 35 000 Kč a příslib realizace stánku. Slavnostní otevření proběhne na veletrhu Silva Regina v Brně 8. 4. 2018.

Článek o vítězném stánku si přečtěte také na Novinky.cz.