16. ročník Letní školy statistických metod pro výzkum a výuku

• Pracujete na výzkumu?

• Plánujete a vyhodnocujete experimenty?

• Píšete disertační práci?

• Vyučujete statistiku?

… chcete si usnadnit práci s daty?

Srdečně Vás zveme
na 16. ročník

Letní školy statistických metod

Přijďte se poučit a pobavit zároveň. Získáte znalosti o plánování experimentů a navíc získáte odbornou konzultaci Vaší vlastní disertačky nebo Vašeho vlastního výzkumu přímo na místě.

„Letní škola statistických metod mi ukázala, jak je statistika důležitá pro vědeckou práci a že statistika může být i zábavná… díky panu lektorovi.“

Lenka Kuboňová, VŠB - TU Ostrava

„Letní školu statistických metod“ pořádá společnost SC&C Partner.

Informační servis a přihlášky pro účastníky zajišťuje firma Služby pro vědu. Ing. Martin Halva, Ph.D., +420 604 760 628, info@sciserv.cz

Posouváte hranice lidského poznání. Je nám ctí Vám při tom pomáhat.