Redaktor/ka vědeckého časopisu

Česká agentura zemědělských věd hledá do oddělení redakce vědeckých časopisů kolegu/kolegyni na pozici Redaktor/ka vědeckého časopisu.

Co Vás čeká:

- odpovědnost za kompletní agendu vědeckého časopisu Plant Protection Science a/nebo Research in Agricultural Engineering

- obsahová, jazyková a technická příprava časopisu

Co je třeba pro úspěšné zvládnutí pozice:

- zájem o problematiku rostlinné výroby/zemědělské techniky (studium v oboru výhodou)

- ochotu dále se rozvíjet

- pečlivost, zodpovědnost a samostatnost

- znalost práce na PC (zkušenost s programem Adobe InDesign výhodou) a anglického jazyka

Co nabízíme:

- práci na dobu určitou (zástup za zaměstnance na mateřské/rodičovské dovolené) s možností prodloužení spolupráce práci vhodnou také pro studenty DSP a absolventy

- možnost práce na plný či částečný úvazek, možnost práce z domova

- širokou škálu benefitů - 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvky na kulturní a sociální potřeby zaměstnanců a další možnosti dalšího rozvoje a vzdělávání

- nástup možný od 1. 7. 2019

Pokud Vás nabídka zaujala a chcete se dozvědět více, kontaktujete nás na telefonním čísle +420 777 404 708 nebo na emailové adrese adela.fajcikova@cazv.cz.

Soubory ke stažení