Referent/ka oddělení vodního hospodářství

Náplň práce: komplexní zabezpečování agend stanovených obecnímu úřadu obce s rozšířenou působností v oblasti vodního, stavebního zákona a správního řádu a dalších souvisejících předpisů.

Nabízíme:

• platové ohodnocení v 10. platové třídě dle NV č. 263/2018 Sb. ve znění pozdějších
    předpisů

• pracovní poměr na dobu neurčitou, termín nástupu dle dohody

• zaměstnanecké benefity, např. flexibilní začátek / konec pracovní doby, dovolená 5 týdnů, 5 dnů zdravotního volna (sickdays), stravné ve výši 100 Kč za odpracovaný den, příspěvek na vzdělávání a volnočasové aktivity aj.

• místo výkonu práce Praha, Podskalská 19 (v blízkosti stanice metra Karlovo náměstí)

• možnost zlepšovat zaběhlé postupy a hledat nová řešení, prostor pro seberealizaci a perspektivu

• možnost získat cenné zkušenosti v několika oblastech veřejné správy

• zázemí otevřeného, moderně řízeného úřadu s principy efektivního a transparentního výkonu veřejné služby, vstřícně vůči klientům

• možnost profesního postupu na místo vedoucího oddělení

Požadujeme:

• vysokoškolské nebo středoškolské vzdělání v oboru vodní stavby nebo příbuzného oboru

• znalost platné legislativy (zejména zákony č. 254/2001 Sb., 274/2001 Sb., 183/2006 Sb., správní řád)

• praxe ve veřejné správě – výhodou

• zkouška zvláštní odborné způsobilosti na úseku vodního hospodářství – výhodou

• dobrý zdravotní stav umožňující práci v terénu

• občan ČR (nebo cizí státní občan s trvalým pobytem v ČR – nutnost kvalitního ovládání jednacího jazyka v mluvené i písemné formě)

• řidičský průkaz

• svéprávnost a bezúhonnost (za bezúhonnou se nepovažuje fyzická osoba, která byla
    pravomocně odsouzena pro trestný čin spáchaný úmyslně, nebo pro trestný čin
    spáchaný z nedbalosti za jednání související s výkonem veřejné správy, pokud se podle
    zákona na tuto osobu nehledí, jakoby nebyla odsouzena)

Lhůta pro podání přihlášky je do 12 hodin dne 7. 5. 2020. Přihláška musí být podána písemně v zalepené obálce s označením Výběrové řízení – referent oddělení vodního hospodářství.

Přihlášku je nutno doručit do podatelny Městského úřadu Černošice na adresu: Karlštejnská
259, 252 28 Černošice nebo na adresu pracoviště Praha: Podskalská 19, 120 00 Praha 2.

Přihláška zájemce musí obsahovat tyto náležitosti:
a) jméno, příjmení a titul zájemce,
b) datum a místo narození zájemce,
c) státní příslušnost zájemce,
d) místo trvalého pobytu zájemce,
e) číslo občanského průkazu nebo číslo dokladu o povolení k pobytu, jde-li o cizího státního občana,
f) datum a podpis zájemce.

K přihlášce prosím připojte tyto doklady:
a) životopis s portrétovou fotografií, ve kterém uvedete údaje o dosavadních zaměstnáních a o svých odborných znalostech a dovednostech,
b) výpis z evidence Rejstříku trestů – ne starší než 3 měsíce,
c) úředně ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání,
d) čestné prohlášení o bezúhonnosti – dotyčný nebyl v posledních 5 letech pravomocně uznán vinným za přestupek nebo správní delikt za jednání související s druhem práce, na kterou se hlásí.

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu.
Úplné znění vyhlášení včetně náležitostí přihlášky najdete na www.mestocernosice.cz.

V případě dotazů kontaktujte paní Markétu Jandovou – personální úsek (tel.: 221 982 129,
marketa.jandova@mestocernosice.cz).

V Černošicích dne: 07. dubna 2021