Asistentka

Katedra ekologie lesa (Fakulta lesnická a dřevařská ČZU v Praze) hledá asistentku pro zajištění správní a ekonomické činnosti související s provozem katedry a na katedře řešených grantů a projektů. Preferujeme dlouhodobou spolupráci na plný úvazek případně částečný úvazek. Více informací o zaměření katedry lze nalézt na https://www.facebook.com/kel.fld.czu.cz/

Hlavní náplň práce:

  • - pomoc se zajištěním účetní evidence katedry a na katedře řešených projektů
  • - kontrola hospodaření, plnění rozpočtu katedry, grantů a projektů
  • - podpora vědecké činnosti na katedře a vedení běžné agendy
  • - pomoc se zpracováním podkladů k novým projektovým žádostem
  • - podání návrhů na přiznání stipendií studentům bakalářských, magisterských a doktorských oborů
  • - zajištění vybrané agendy spojené s doktorským studijním programem
  • - objednávání kancelářských potřeb a vybavení pro potřeby výzkumu
  • - objednávání servisu laboratorního zařízení
  • - spolupráce s příslušnými útvary fakulty a rektorátu

Požadavky:

  • - středoškolské vzdělání
  • - praxe v oboru vítána, ale není nezbytná (rádi zaučíme)
  • - organizační schopnosti, logický úsudek a analytické myšlení
  • - vynikající znalost ČJ a základní znalost AJ
  • - PC znalost pokročilé úrovně
  • - pečlivost, odpovědnost, spolehlivost

Nabízíme:

  • - velmi zajímavou a samostatnou práci ve veřejném sektoru,
  • - smysluplnou práci při podpoře vědeckých a pedagogických aktivit co mají smysl pro celou společnost,
  • - prostor pro seberealizaci, příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
  • - práci na hlavní pracovní poměr (popř. i částečný úvazek dle domluvy) na dobu určitou s možností prodloužení,
  • - odpovídající finanční ohodnocení a zaměstnanecké benefity (dotované stravování),
  • - zaškolení,
  • - průběžnou individuální a týmovou supervizi,
  • - nástup nejlépe od dubna/května 2019, případně dle dohody.

Váš životopis a motivační dopis posílejte na email chaloupkovam@fld.czu.cz

Uzávěrka výběru: 14. dubna 2019

Další články v rubrice

English ☰ Menu