Manažer mezinárodních projektů

Náplň práce:

– vyhledávání vhodných výzev mezinárodních programů, zejména Horizon Europe, Life apod.

– zastupování fakulty na projektových burzách, aktivní vyhledávání kontaktů vhodných pro spolupráci

– spolupráce s vědeckým týmem na přípravě projektových návrhů

– celkové finanční řízení a řízení klíčových aktivit projektů z H2020, HEU, Life a dalších mezinárodních programů

– komunikace s partnery v rámci projektových konsorcií

– příprava zpráv o pokroku v realizovaných projektech

– účast na kontrolách projektů ze strany auditních orgánů

– dohled na dodržování pravidel publicity

– jednání s dodavateli

Požadavky:

– vysokoškolské vzdělání, popř. středoškolské a praxe v oboru

– znalost projektového řízení a finančního managementu

– organizační schopnosti, logický úsudek a analytické myšlení

– prezentační dovednosti a schopnost veřejného vystupování

– vynikající znalost ČJ a AJ

– PC znalost pokročilé úrovně

– preciznost, samostatnost a cílevědomost

– znalost pravidel H2020 nebo HEU výhodou

Nabízíme:

– úvazek 1,0; na dobu určitou

– zajímavé finanční ohodnocení

– práci na zajímavých projektech

– Zázemí stabilního, silného zaměstnavatele – prestižní veřejná vysoká škola

– 5 týdnů dovolené, zdravotní volno, stravenky,

– Možnost stravování v areálu univerzity s příspěvkem zaměstnavatele

– Možnost penzijního připojištění s příspěvkem zaměstnavatele

– Rekreace v podnikových zařízeních

– Firemní školka

K přihlášení do výběrového řízení je nutné zaslat:

1) Strukturovaný životopis

2) Motivační dopis.

Uzávěrka přijímání přihlášek: 23. 7. 2021.

Nástup možný ihned.

Kontakt: recruitment@rektorat.czu.cz.

Další články v rubrice

English ☰ Menu