FLD získala další mezinárodní projekt – Fem4Forest

Fakulta lesnická a dřevařská České zemědělské univerzity v Praze se stala partnerem v rámci projektu Forests in Women´s Hands (Fem4Forest) v rámci Interreg Danube Transnational Programme.

Cílem projektu je podpora aktivnější role žen v lesnictví. Do projektu je zapojeno celkem 14 partnerů z 10 zemí. Hlavním řešitelem je Slovinský lesnický institut (dr. Nike Krajnc). Projekt bude trvat celkem 30 měsíců.

TITLE: Gozdovi v ženskih rokah – Forests in women ‘s hands

Acronym: Fem4Forest

Project No.: DTP3-500-1.2 Fem4Forest

Start date: 1.07.2020 End date: 31.12.2022