CLIMAFORCEELIFE – Dopady klimatické změny na lesy

Srdečně Vás zveme na konferenci DOPADY KLIMATICKÉ ZMĚNY NA LESY, která je zahajovací akcí mezinárodního projektu CLIMAFORCEELIFE, jenž je koordinován ze strany WWF Slovensko a na jehož realizaci se za ČR aktivně podílí Fakulta lesnická a dřevařská ČZU v Praze. Cílem konference je představit projekt odborné veřejnosti a podnítit diskusi mezi lesníky, vědci, ochránci životního prostředí a odborníky na klimatickou změnu. Odborná konference se uskuteční 26. října 2021 jako doprovodná akce 10. výročního fóra Strategie EU pro Dunajský region. Bude probíhat v anglickém jazyce online formou, k dispozici bude simultánní tlumočení.

Registrace je možná přes následující link, nebo kliknutím na obrázek, kde najdete i podrobný program konference.

V případě jakýchkoliv dotazů se neváhejte obrátit na projektovou manažerku Evu Božekovou, jejíž kontaktní údaje jsou uvedeny níže.
Eva Božeková | Project manager CLIMAFORCEELIFE | WWF Slovakia | Tel: + 421 944 441 762 | E-mail: ebozekova@wwfsk.org |