Listy z lesa

Naše fakulta vydala první číslo nového informačního magazínu nazvaného Listy z lesa.  Cílem tohoto magazínu je představit široké veřejnosti, jak moderní a zároveň atraktivní je lesnicko-dřevařský  obor.  Jako  veřejná vysoká škola totiž považujeme za nezbytné důsledně plnit naše poslání, jehož součástí je kromě vzdělávací a vědecko-výzkumné činnosti také předávání poznatků do praxe,  komunikace  s  veřejností  a  společenská  odpovědnost. 

Věříme,  že  si  každý  čtenář napříč  všemi  věkovými  kategoriemi s různým profesně-odborným zaměřením najde v tomto magazínu tu svoji část, která ho zaujme, rozšíří obzory nebo případně alespoň pobaví. První číslo Listů z lesa populárně-naučnou  formou  přibližuje zajímavé  vědecké  poznatky  a  představuje  zázemí  našich  studentů  a  zaměstnanců,  včetně  fakultního  arboreta. Nabízí také  rozhovory  s  našimi  studenty a absolventy, několik stran zábavy pro děti a recepty na přípravu zvěřiny. 

Soubory ke stažení

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.