Hala roku Akademik

Hala roku Akademik, jež je určena pro studenty Bc. a Mgr. studia technických vysokých škol, a Hala roku Advanced, určené pro studenty doktorského studia. Obě soutěže jsou vyhlášeny v mezinárodním konceptu a konají se pod záštitou děkana Fakulty stavební ČVUT a ČKAIT. Odbornou záštitu poskytla Katedra konstrukcí pozemních staveb FSv. Studenti se do soutěže hlásí v týmech 2-3 osob.

Informace k soutěži:

Hala roku Akademik: Soutěž pro studenty Bc. a Mgr. studia, je zaměřena na stavbu modelů a jejich zatěžovací zkoušky, studentské týmy staví model předem a při finále ho již pouze zatěžují.

První cena je 50 000 Kč, atraktivní jsou i další finanční odměny, svoje ceny dávají také partneři soutěže. 

 Soutěž se koná v úterý 9. dubna 2024 na Fakultě stavební ČVUT, studentské týmy se mohou hlásit do 18. března. Doporučujeme s přihláškami neváhat, zájem je velký a počet týmů je limitován na 60.

https://halarokuakademik.fsv.cvut.cz/

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.