Aktuality

OptFORESTS, nový projekt Horizontu Evropa ke zvýšení rozmanitosti a odolnosti budoucích evropských lesů

Pětiletý projekt má za cíl podpořit ochranu a udržitelné využívání lesních genetických zdrojů v Evropě tváří v tvář environmentálním a společenským výzvám.

wildE: Evropský projekt pro posouzení ekologické obnovy prostřednictvím přístupu „rewilding“

Navrácení krajiny divoké přírodě jako možné řešení obnovy ke zmírnění negativních dopadů změny klimatu a biologické ztráty rozmanitosti.

Nový evropský projekt, který změní způsob hospodaření v lesích

Projekt programu Horizon Europe spojuje nejnovější výzkum, data, modelování a techniky hospodaření v lesích na podporu lesů v Evropě.

Aktuálně z webu ČZU

Archiv aktualit

Lump sum projekty v Horizontu Evropa

Dne 2. 2. 2023 od 10:00 - 12:00 hod. proběhne online seminář zaměřený na financování projektů Horizont Evropa pevnou částkou (lump sum).

Konference CZEDER 2023

Dne 14. 2. 2023 se uskuteční již. 20. ročník tradiční konference CZEDER (České dny pro evropský výzkum). 

Diskuze: Open access – pozitiva a rizika

Učená společnost České republiky pořádá dne 11. 1. 2023 panelovou diskusi s názvem Open access – pozitiva a rizika. 

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.