PIBS – MBA se zaměřením na lesnictví

Prague International Business School (PIBS) pod záštitou ministra zemědělství a ve spolupráci s Fakultou lesnickou a dřevařskou (FLD) České zemědělské univerzity v Praze (ČZU) nabízí nový program Master of Business Administration (MBA) pro management v lesnictví.

Využijte příležitostí a výhod, které vám spojení Prague International Business School a Fakulta lesnická a dřevařská ČZU nabízí.

PROČ STUDOVAT MBA NA PIBS?

Znalosti, zkušenosti a dovednosti dvou prestižních organizací zaručují zcela unikátní propojení moderního managementu a jeho aplikace v oblasti lesnictví.

• Využijte know-how renomovaných profesorů, business lídrů a zkušených manažerů ve vaší praxi.
  • Studenti získávají unikátní network kontaktů top manažerů a lídrů v oboru.
  • Klademe velký důraz na rozsah a kvalitu výuky s individuálním přístupem.
  • Díky sdíleným praktickým zkušenostem budete připraveni čelit výzvám, které konkurenční prostředí dnešní doby 4.0
    přináší a budete vždy o krok napřed před konkurencí.

STUDIUM

Studijní program MBA se zaměřením na lesnictví si klade za cíl rozšíření manažerských znalostí a dovedností studentů a jejich aplikaci v praxi. Zaměřujeme se na všechny klíčové oblasti řízení společnosti jako jsou tvorba strategie, finanční řízení, řízení lidských zdrojů, projektové řízení i právní oblast. Rozvíjíme talent a silné stránky studentů. Intenzivně spolupracujeme se světově uznávanými business školami a inovujeme programy dle posledních trendů s důrazem na tzv. Growth and Future Skills. Studium je určeno manažerům a profesionálům v široké oblasti lesnictví či absolventům vysokých škol s několikaletou praxí, kteří chtějí podpořit svůj kariérní růst.

FORMA A DÉLKA STUDIA

Program MBA je dvouletý bez přerušení zaměstnání.

• První tři semestry jsou věnovány přímé výuce a čtvrtý semestr je věnován zpracování, konzultaci a obhajobě závěrečného projektu.
  • Výuka probíhá zpravidla ve 4 denních blocích jedenkrát za měsíc (středa – sobota).
  • Poplatek: 230 tisíc Kč bez DPH
  • Na první rok studia je možné získat dotaci až do výše 100 tisíc Kč
  • První semestr bude zahájen v 1. kvartálu 2022

Podrobnější informace o tomto studijním programu naleznete na www.pibs.cz.

Ing. Jaroslava Němcová, MBA
José Martího 2/407, Praha 6