Přednáška Konec prokrastinace, online 7. 5. 2021 od 13:00

Milí studenti, drazí absolventi, vážení příznivci FLD,

vzhledem k tomu, že jsme se již celou řadu měsíců nemohli vzájemně potkávat, mimoškolní a další aktivity musely být upozaděny, nebo úplně zrušeny, čelili jsme všichni velké psychické zátěži, rozhodli jsme se Vás podpořit a povzbudit Vás v pokračování ve Vašem úsilí.

Zveme Vás na přednášku Konec prokrastinace, která se bude konat online 7. 5. 2021 od 13:00.

Podařilo se nám pro Vás zajistit světově známého odborníka Petra Ludwiga, který je autorem bestselleru Konec prokrastinace věnující se boji s chorobným odkládáním úkolů a povinností. Jeho knihy se prodalo přes 100 000 výtisků, čímž se stala jednou z nejprodávanějších českých knih v historii. Kniha je překládána do 9 zahraničních jazyků. Před 11 lety založil vzdělávací institut GrowJOB, který převádí do praxe aktuální vědecké poznatky z oblasti neurověd a behaviorální ekonomie. Institut pomáhá zlepšovat vnitřní motivaci, efektivitu a spokojenost jednotlivců a lidí ve firmách.

Nyní máte i Vy možnost se přednášky zúčastnit! Více informací o tématu přednášky.

Odkaz na přednášku bude zveřejněn na Facebooku FLD nebo nám napište svůj email do formuláře a odkaz dostanete přímo do emailu.

Využijte této jedinečné možnosti a naučte se, jak lehce a s úsměvem zvládnout vše, na co si vzpomenete. :-)

 

 

Soubory ke stažení

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.