Promoting and evaluating social innovation models in forestry

Nabízíme Vám skvělou příležitost jak si prohloubit Vaše znalosti. Nabízíme možnost účastnit se kurzu zahraničního profesora, který bude v anglickém jazyce vyučován v rámci čtyř dnů, a to od 13. – 16. 3. 2023. Kurz s názvem Promoting and evaluating social innovation models in Forestry, je skvělou příležitostí, jak se dozvědět o novinkách v oblasti lesnicko-dřevařského sektoru, prohloubit si angličtinu a potkat se s profesorem z jiné univerzity na půdě té Vaší. Kurz bude součástí Vašeho dodatku k diplomu a bude pro Vás opět konkurenční výhodu nejen při hledání zaměstnání. Z předmětů, které máte v tom týdnu dle rozvrhu, budete omluveni.