Růstové a fixní myšlení

Jedinečná přednáška Petra Ludwiga, předního českého odborníka, který před 11 lety založil vzdělávací institut GrowJOB a převádí do praxe aktuální vědecké poznatky z oblasti neurověd a behaviorální ekonomie. Institut pomáhá zlepšovat vnitřní motivaci, efektivitu a spokojenost lidí ve společnosti.

Přednáška se uskuteční prezenčně 30. 11. 2021 od 17:30 v DP201 i online. Prezenčně pouze do naplnění kapacity místnosti. Pokud by došlo k omezením v souvislosti s pandemií, pak bude přednáška pouze online, budeme informovat před blížícím se konáním přednášky. Odkaz na online připojení zašleme všem registrovaným den před přednáškou.

Info o přednášce
 naleznete také ve svém univerzitním emailu.

 

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.