Školení od GrowJob Petra Ludwiga - Efektivní komunikace

V aktuální těžké situaci velmi záleží na vztazích s našimi kolegy, zaměstnanci, studenty, mezi sebou navzájem. Na zvolení vhodné komunikace a umění dohodnout se. Je důležité se správně ptát, ale taktéž naslouchat potřebám ostatních. Strach z konfliktních situací často brání nalézání společně výhodných řešení. Cílem je osvojit si a využívat nástroje komunikačního procesu. Uvědomit si a zlepšit svoje komunikační návyky. Naučit se, jak reagovat v konfliktních situacích, jak konfliktům předcházet, nebát se jich a brát je jako výzvu. Pracovat s emocemi, které jsou v komunikaci stěžejní. Uvědomit si svoje naučené chování a jak se rozvíjet, aby řešení konfliktů bylo konstruktivní, nikoli destruktivní. To vše bude předmětem přednášky, proto se neváhejte zúčastnit.

Školení organizuje FLD ve spolupráci s ÚZEI (Ústav zemědělské ekonomiky a informací) a tentokrát se bude konat ve středu 7. 12. 2022 od 15,00 v Studovně Knihovny Antonína Švehly, Slezská 7, Praha 2.

Link na registrační formulář na školení Efektivní komunikace naleznete zde: Školení efektivní komunikace | Agronavigátor (agronavigator.cz)

Přednášky je možné se zúčastnit i online, link na připojení bude zaslán na základě registrace.

Soubory ke stažení

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.