Soutěž pro studenty FLD má své vítěze

Fakulta lesnická a dřevařská uspořádala pro své studenty soutěž o návrh informační tabule demonstračních výukových objektů FLD.

Celkem se soutěže zúčastnilo 7 návrhů, z nichž vedení fakulty muselo zvolit tři nejlepší. Vybrat vítěze nebylo jednoduché, ale jednou to byla soutěž, tak se vybrat muselo. Mezi hodnocenými kritérii byla úroveň zpracování samotného návrhu, kreativita a nápaditost, s kterou studenti k návrhu přistoupili a pak také technické a technologické parametry návrhu.

Na základě těchto kritérií a názorů celého vedení fakulty bylo nakonec stanoveno následující pořadí:

1. místo Lukáš Jeroušek

2. místo Karel Novotný

3. místo Lucie Dvořáková

4.-7. místo Anika Víchová, Ondřej Panocha, Daniel Procházka a Lucie Straková.

Nehledě na umístění ještě jednou všem děkujeme za návrhy a gratulujeme!