Soutěž v troubení a vábení jelenů zná své vítěze

V prostorách kosteleckého zámku se opět rozezněly tóny lesnic a borlic v rámci mezinárodní soutěže.

V prostorách univerzitního zámku v Kostelci nad Černými lesy se 16. března 2019 uskutečnil již IV. ročník Mezinárodní akademické soutěže v myslivecké troubení a vábení jelenů. Letošního ročníku, který se nesl v duchu oslav 100 let výročí vysokoškolského lesnického vzdělávání v Praze, se zúčastnilo 130 mladých soutěžících, a to z Česka, Slovenska a Polska.

Soutěžící předvedli skvělé výkony a výhercům gratulujeme.

Výsledková listina

TROUBENÍ