Studentská střelecká soutěž O pohár děkana FLD ČZU v Praze

Srdečně Vás zveme na studentskou střeleckou soutěž O Pohár děkana Fakulty lesnické a dřevařské České zemědělské univerzity v Praze, která se uskuteční 12. května 2023 na Střelnici Na Spravedlnosti SSK Vlašim

Střelecká soutěž je určena pro všechny studenty středních a vysokých škol. 

Každý soutěžící se zúčastní dvou střeleckých disciplín: trap (25 terčů) a lovecké kolo (20 terčů). Soutěžní kategorie budou rozděleny na studentky středních škol, studenty středních škol, studentky vysokých škol, studenty vysokých škol a hosty (zaměstnance školy, host, partneři soutěže). Střelivo ráže 12 bude pro soutěžící zajištěno zdarma firmou Sellier & Bellot, pokud pro střelbu využijete jinou ráži brokovnice, střelivo si vezměte s sebou. V průběhu celého závodu bude zajištěno také občerstvení v areálu střelnice.
Soutěžit se bude o hodnotné ceny věnované našimi partnery a sponzory. 

Harmonogram soutěže:
- 8:00 - 9:00 hod: Prezence soutěžících
- 9:00 hod: Začátek soutěže
- 12:00 – 13:00 hod: Obědová přestávka
- 15:00 - 16:00 hod: Slavnostní vyhlášení výsledků

Registrace probíhá do 5. května 2023 prostřednictvím e-mailu spolekmyslivcu@gmail.com. Kapacita soutěže je omezena.

Propozice soutěže naleznete ke stažení níže. 

Těšíme se na Vás. 

Soubory ke stažení

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.