Výuka přednášek FLD hybridní formou

Od 8. 11. 2021 bude výuka všech přednášek zajišťovaných FLD (předměty s kódem začínajícím na „L“) realizována hybridní formou. Přednášky tedy budou standardně probíhat prezenčně na dané učebně dle rozvrhu, nicméně každá z přednášek bude také přenášena online, vyučující z každého předmětu Vám vždy zašle pozvánku na připojení k přednášce.  Cvičení budou prozatím pouze v prezenčním režimu, pokud vyučující neurčí jinak.

V případě, že by vyučující byl umístěn do karantény, je také možné, že přednáška bude kompletně online. Vyčkejte na informace od vyučujícího z každého předmětu.

Apeluji na Vás, abyste zvážili svůj zdravotní stav a v případě, že se nebude cítit dobře, raději zůstali doma a zašli si na test na COVID-19. Dodržujte hygienická pravidla, noste respirátory, dezinfikujte si ruce a dodržujte rozestupy.

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.