Projekt HUNTOUR 2020 Evropské partnerství

Projekt s názvem „Rozvoj vzdělávání ve vztahu k vlivu probíhajících klimatických změn na loveckou turistiku“, zkráceně HUNTOUR je ve svém oboru zcela unikátní. Žádný jiný projekt v Evropské unii se touto otázkou nezabývá. V rámci projektu bylo navázáno pevné a jedinečné evropské partnerství kombinující silné stránky, dovednosti a odborné znalosti jednotlivých členů ze čtyř partnerských organizací ze čtyř různých zemí (Česká republika – Česká zemědělská univerzita v Praze, Fakulta lesnická a dřevařská; Srbsko – Univerzita v Novém Sadu, Přírodovědecká fakulta; Finsko – Helsinská univerzita, Ruralia Institute; Maďarsko – Univerzita v Šoproni, Lesnická fakulta). Hlavním cílem projektu je vytvořit inovativní a praktické vzdělávací nástroje v oblasti loveckého cestovního ruchu a oslovit cílové skupiny, kterými jsou jak studenti a lektoři cestovního ruchu a lesnictví, tak podnikatelé a odborníci v myslivosti. Díky propojení lovu a cestovního ruchu byl vytvořen interdisciplinární projekt, jehož výsledky lze využít jak v lesnictví, tak v oboru cestovní ruch.

ZAPOJTE SE DO NAŠEHO VÝZKUMU

Zaujal Vás náš výzkum? Zapojte se s námi do výzkumu, který je ve svém oboru unikátní a přinese nové a zajímavé poznatky, na základě kterých bude možné dále rozvíjet lovecký cestovní ruch.

1/ Vyplňte krátký dotazník pro veřejnost.

2/ Pokud sami lovíte, vyplňte dotazník pro tuzemské myslivce a lovce.

3/ Znáte nějaké lovce, kteří k nám přijíždějí ze zahraničí? Předejte jim tento dotazník, aby mohli svými zkušenostmi přispět k rozvoji.


VÍCE SE O PROJEKTU, JEHO ČÁSTECH, VÝSTUPECH A PARTICIPUJÍCÍCH OSOBÁCH DOZVÍTE PROSTŘEDNICTVÍM NAŠICH KOMUNIKAČNÍCH KANÁLŮ:


Navštivte naši webovou stránku / Sledujte náš Instagram / Facebook / Kontaktujte koordinátorku projektu: kalabova@fld.czu.cz

Nebo si stáhněte Newsletter v příloze.

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.