Nabídka brigády

Místo výkonu práce: Lesy České republiky, s.p., oddělení výzkumu a projektů
Praha 9 U Elektry 830/2b

Forma: Dohoda o provedení práce na 300 hod, po té dohoda o pracovní činnosti (80 h/měsíc)

Náplň práce:

  • koordinace, plánování, administrativní a organizační zajištění jednání k realizovaným
    projektům Grantové služby LČR (GS LČR) – osobní i distanční formou

  • spolupráce při správě interní dokumentace projektů GS LČR

  • spolupráce při vytváření systémové a uživatelské dokumentace

  • plnění aktuálních pracovních úkolů dle požadavků nadřízeného

Požadujeme:

  • minimálně SŠ vzdělání, brigáda je vhodná pro studenta VŠ

  • zkušenosti v oblasti administrativy vítány

  • dobrá znalost MS Office

  • ŘP sk. B – aktivní řidič

  • občanskou bezúhonnost

  • flexibilitu

Očekávané schopnosti a dovednosti:

  • aktivní znalost a zkušenost s programy MS Office (Word, Excell, Teams, Outlook)

  • dobré organizační schopnosti

  • schopnost týmové spolupráce, samostatnost, preciznost, zodpovědnost

  • aktivní přístup ke svěřeným úkolům a ochotu učit se novým věcem

Nabízíme:

  • odměnu 170 Kč/hod

  • zajímavou a nestereotypní práci

  • příjemný kolektiv a prostředí

Termín nástupu:

  • ihned nebo dne dohody

Přihlášku, strukturovaný životopis a průvodní dopis zasílejte na: petra.poctova@lesycr.cz

Další info: Mgr. Petra Počtová, vedoucí odboru výzkumu a projektů, tel 606 097 960

Soubory ke stažení

Další články v rubrice

English ☰ Menu