Preparátor mammalogických sbírek

Místo výkonu práce: Zoologické oddělení, Cirkusová 1740, Praha 9

Nástup: 1. 3. 2021

Požadavky pro výkon práce:

  • minimálně středoškolské vzdělání ukončené maturitou,
  • základní znalosti z oboru zoologie (morfologie, rozlišování taxonů na úroveň rodů, popř. níže),
  • předchozí zkušenost s preparací zoologického materiálu výhodou,
  • zkušenosti s péčí o přírodovědné sbírky výhodou,
  • uživatelská znalost PC (MS Office),
  • pečlivost a spolehlivost,
  • trestní bezúhonnost.

Pracovní náplň:

  • preparace savců pro dokumentační sbírky i expoziční účely – preparace a čištění kostí a koster, výroba vycpanin, balgů a lihových preparátů,
  • uspořádávání a dokumentace sbírek savců a péče o ně,
  • sběr a preparace savců v terénu.

Nabízíme:

  • pracovní úvazek 1,0,
  • pracovní poměr na dobu určitou s možností změny na dobu neurčitou po prvním roce,
  • stabilitu příspěvkové organizace, podporu rozvoje v oboru,
  • zázemí významné kulturní instituce se sídlem v Praze,
  • 5 týdnů dovolené, 3 dny indispozičního volna, příspěvek na stravování a kulturu.

Odměňování: Podle zákona č. 262/2006 Sb., zákoník práce, ve znění pozdějších předpisů, a podle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě.

Termín pro podání přihlášky: 7. 2. 2021

Způsob zpracování přihlášky:

  • Motivační dopis
  • Strukturovaný životopis

Přihlášky se strukturovaným životopisem zasílejte na e-mail: personalni@nm.cz, zprávu označte v předmětu "Preparátor“. Přihlášky, které nebudou splňovat uvedené náležitosti, nebudou zařazeny do výběrového řízení.

Kontaktní osoba:
Mgr. Radek Šanda, Ph.D., vedoucí Zoologického oddělení,
tel.: 224 497 832, e-mail: radek.sanda@nm.cz

Místo bude obsazeno výběrem z uchazečů. Zaměstnavatel si vyhrazuje právo nevybrat žádného z přihlášených uchazečů a výběrové řízení zrušit.

Odesláním životopisu udělujete Národnímu muzeu souhlas ve smyslu zákona č. 110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů (Nařízení EU č. 2016/679), ke shromažďování, zpracovávání a uchovávání Vašich osobních údajů pro účely výběrového řízení na toto či jiné vhodné pracovní místo, a to maximálně v délce jednoho roku. Svůj souhlas můžete písemnou formou kdykoli odvolat.

Další články v rubrice

English ☰ Menu