Běžecká soutěž

Také rádi běháte? Pokud ano, máte jedinečnou příležitost se přihlásit do běžeckého závodu „Děkanovi neutečeš aneb lesnická 15“.

Jedná se o první ročník běžeckého závodu, který pořádá Fakulta lesnická a dřevařská ČZU v Praze. Závod se bude konat 28. září 2022 v lesních porostech Školního lesního podniku ČZU v Kostelci nad Černými lesy.  Na výběr budou dvě tratě – 7 km a 15 km. Závodit se bude v několika kategoriích – student SŠ, studentka SŠ, student VŠ, studentka VŠ, ženy a muži. Tak neváhejte a přijďte si ověřit svou fyzickou zdatnost. Čeká vás parádní den a skvělé výherní ceny. Po závodě bude připraveno občerstvení v Jevanech (v místě startu a cíle). Doprava od zámku z Kostelce nad Černými lesy na místo startu závodu bude pro zájemce zajištěna. Stejně tak jako možnost ubytování z 27. na 28. září.

Začátek: 9:00 hod (Pod Hrází 7, 281 66, Jevany).

Registraci naleznete ZDE

Propozice závodu naleznete níže v přílohách. Zaslány budou také na emaily registrovaných soutěžících.

Soubory ke stažení

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.