Dny otevřených dveří na FLD

PŘIJĎTE SE PODÍVAT JAK SE U NÁS STUDUJE!

Fakulta lesnická a dřevařská vám otevře své dveře 20. a 21. ledna 2017. Budete mít možnost prohlédnout si své budoucí studijní prostředí a dozvědět se více o studentském životě u nás. V pátek 8 -16 a v sobotu 8 -13 h.

Můžete si vyzkoušet simulátor těžebních strojů. Zjistíte, že pokácet strom není až tak lehké jak se může zdát. Dále uvidíte ty nejzajímavější sbírky (historické zbraně, sbírka zvěře, sbírka dřevin, ukázky chovu tropických brouků a pavouků a mnoho dalšího). Připraveny budou i letuschopné drony, „věštící“ dendrotomograf neboli přístroj na neinvazivní hodnocení zdravotního stavu dřevin, ukázky lovecké hudby na živo a usměvaví zástupci studentských spolků. Představíme vám i náš zbrusu nový „chrám“ nejen dřevařství – dřevařský pavilon otevře své dveře a zpřístupní vám moderně vybavené laboratoře a učebny. Zde budou probíhat i informační přednášky o studiu a studentském životě.

 

INFORMAČNÍ PŘEDNÁŠKY O STUDIU neboli vše o studiu v kostce

Dřevařský pavilon, posluchárna DP 201

Přednášky povede proděkan pro studijní a pedagogickou činnost, který zde představí uchazečům univerzitu, fakultu a zejména studijní obory vyučované u nás na fakultě.

pátek: 9:00, 10:00, 11:00, 13:00 a 14:00 hodin

sobota: 9:00, 10:00 a 11:00 hodin

 

Po celou dobu budou na fakultě přítomni také referenti studijního oddělení a současní studenti, kterých se můžete zeptat na cokoli co vás ze studenstkého života zajímá.