Letní dětská univerzita na FLD

Ve dnech 5. – 9. 8. 2019 proběhla na Fakultě lesnické a dřevařské (FLD) Letní dětská univerzita na téma: Lesnictví, myslivost a ochrana přírody. Zúčastnilo se 18 dětí ve věku 7-11 let.

Během kurzu si děti mohly vyzkoušet práci se dřevem nebo se stát ošetřovatelem v zookoutku. V další části programu navštívily Arboretum FLD, poznaly exotická zvířata a prozkoumaly zázemí FLD. Děti se snažily porozumět fungování lesního ekosystému pomocí pohybových her a zábavného výkladu pedagogů. Poznaly, co v lese roste a kdo v lese žije.

Doufáme, že se v příštím roce opět sejdeme v takto hojném počtu a vytvoříme další skvělou partu ,,mladých lesníků a dřevařů“.