Letní workshop ZA TAJEMSTVÍM LESA

Studenty, kteří se účastnili letního workshopu v termínu 13. - 17. srpna na Fakultě lesnické a dřevařské, čekal týden plný poznání a rozmanitých informací z oblasti lesnictví, myslivosti či entomologie.

Účastníci absolvovali řadu přednášek a následných praktických výuk, jako například pitvu švába, poznání stromů v univerzitním Libosadu, či se učili na simulátoru harvestoru.

V rámci tohoto workshopu měli možnost nahlédnout do laboratoří a vědekých učeben, poznali mnoho odborníků na danou problematiku. Celý workshop byl zcela zdarma a byl pořádán v rámci projektu CRP Propagace a popularizace vědecko-výzkumné činnosti České zemědělské univerzity v Praze, Vysoké školy chemicko-technologické v Praze a Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích.