O pohár rektora České zemědělské univerzity v Praze

Dovolte nám, abychom Vás informovali o nadcházející studentské střelecké soutěži O Pohár rektora České zemědělské univerzity v Praze, která se uskuteční 22. listopadu 2022 na Střelnici Magnum Praha.

Střelecká soutěž je určena pro všechny studenty středních a vysokých škol.

Soutěží se ve střelbě z malorážky ve střelecké disciplíně K4M, dle Střeleckého řádu ČMMJ. Soutěžní kategorie budou rozděleny na studentky středních škol, studenty středních škol, studentky vysokých škol, studenty vysokých škol a hosty (zaměstnance školy, doprovod soutěžících, partneři soutěže). Střelivo si soutěžící zabezpečují sami, případně jej bude možné zakoupit v areálu střelnice.

Soutěžit se bude o hodnotné ceny věnované našimi partnery a sponzory.

Harmonogram soutěže:
Prezence soutěžících: 10:30 - 11:00 hod
Začátek soutěže 11:00 hod
Vyhlášení výsledků 15:30-16:30 hodin

Registrujte se nejpozději do 20. listopadu 2022 prostřednictvím emailu: spolekmyslivcu@gmail.com S registrací neváhejte, kapacita je omezena.

Těšíme se na Vás.

prof. Ing. Petr Sklenička, CSc.
rektor České zemědělské univerzity v Praze

prof. Ing. Róbert Marušák, PhD.
děkan Fakulty lesnické a dřevařské ČZU v Praze

Bc. Milan Mičúch
předseda Spolku myslivců při FLD ČZU v Praze

 

Soubory ke stažení

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.