Přednáška Konec prokrastinace, online 7. 5. 2021 od 13:00

Milí studenti, drazí absolventi, vážení příznivci FLD,

vzhledem k tomu, že jsme se již celou řadu měsíců nemohli vzájemně potkávat, mimoškolní a další aktivity musely být upozaděny, nebo úplně zrušeny, čelili jsme všichni velké psychické zátěži, rozhodli jsme se Vás podpořit a povzbudit Vás v pokračování ve Vašem úsilí.

Zveme Vás na přednášku Konec prokrastinace, která se bude konat online 7. 5. 2021 od 13:00.

Podařilo se nám pro Vás zajistit světově známého odborníka Petra Ludwiga, který je autorem bestselleru Konec prokrastinace věnující se boji s chorobným odkládáním úkolů a povinností. Jeho knihy se prodalo přes 100 000 výtisků, čímž se stala jednou z nejprodávanějších českých knih v historii. Kniha je překládána do 9 zahraničních jazyků. Před 11 lety založil vzdělávací institut GrowJOB, který převádí do praxe aktuální vědecké poznatky z oblasti neurověd a behaviorální ekonomie. Institut pomáhá zlepšovat vnitřní motivaci, efektivitu a spokojenost jednotlivců a lidí ve firmách.

Nyní máte i Vy možnost se přednášky zúčastnit! Více informací o tématu přednášky.

Odkaz na přednášku bude zveřejněn na Facebooku FLD nebo nám napište svůj email do formuláře a odkaz dostanete přímo do emailu.

Využijte této jedinečné možnosti a naučte se, jak lehce a s úsměvem zvládnout vše, na co si vzpomenete. :-)