HPLC-PDA + HPLC-RID Thermo Fisher vysokoúčinný kapalinový chromatograf

HPLC-PDA umožňuje stanovit látku podle retenčního času a spektrálních vlastností sloučeniny s následným porovnáním se standardem. V nepřítomnosti standardu, sloučenina (odpovídající chromatografickému píku a specifickému retenčnímu času) může být izolována a odebrána sběračem frakce pro další analýzu. HPLC-RID umožňuje stanovit koncentraci cukrů ve vzorcích na základě indexu lomu, s předběžnou separací a srovnáním se standardem.

Umístění: Výuková ekofyziologická laboratoř s HPLC-PDA a HPLC-RID HT005