Národní informační den k ERC grantům

Chtěli bychom Vás informovat o neformálním setkání s názvem Den pro ERC, které se bude konat ve dnech 9. – 10. dubna 2024 v konferenčním zařízení Zámek Třešť. Cílem akce je zvýšit povědomí o projektech ERC mezi juniorními vědeckými pracovníky formou neformálního networkingového setkání. Akce je zamýšlena jako předstupeň Národního informačního dne ke grantům ERC.

Akce je pořádána Akademií věd ČR, Univerzitou Karlovou a Expertní skupinou na podporu žadatelů ve výzvách ERC ve spolupráci s Technologickým centrem Praha. Je primárně určena pro začínající výzkumné pracovníky, kteří se chtějí seznámit s granty ERC a v budoucnu zvažují jejich podání. Program celé akce budou zaštiťovat experti z řad hodnotitelů a držitelů grantů ERC. Pořadatelé hradí účastníkům náklady na stravu a ubytování.

Budeme potěšení, pokud se na setkání přihlásí také zájemci z Vaší instituce. Registrace bude probíhat na webu Technologického centra Praha a portálu Horizont Evropa. O otevření registrace budete včas informováni. Počet míst je omezen.

V případě jakýchkoli dotazů se, prosím, neváhejte obracet na NCP pro ERC Mgr. Lyudmylu Tysyachnou (erc.es@tc.cz).

Předem Vám děkujeme za spolupráci.

Se srdečným pozdravem

PhDr. Pavel Baran, CSc., předseda Vědecké rady AV ČR

prof. Ing. Zdeněk Strakoš, DrSc., koordinátor Expertní skupiny na podporu žadatelů ve výzvách ERC, Univerzita Karlova

Ing. Naďa Koníčková, zástupkyně ředitele pro mezinárodní spolupráci, Technologické centrum Praha