Stipendia na základě mezinárodních smluv - výběrová řízení v listopadu 2020

Národní univerzita v Ucayali (Universidad Nacional de Ucayali) v Peru nabízí 2 místa na studijní a výzkumné pobyty pro studenty MSP a DSP v oboru lesnictví či zemědělství se zvláštním zaměřením na agroforestrii v délce 3 až 9 měsíců. Termín odevzdání přihlášek je 27. listopadu 2020 do 15:00. Některé z požadovaných dokumentů musí být ve španělštině, viz detail nabídky.

Rusko nabízí 4 místa na studijní pobyty pro studenty DSP a 15 míst na studijní a výzkumné pobyty pro akademické pracovníky. Studenti DSP mohou absolvovat pobyt v délce až 9 měsíců, akademičtí pracovníci mohou vyjet na 1 až 3 měsíce. Vybraní kandidáti obdrží stipendium ve výši 9 500 Kč měsíčně. Termín odevzdání přihlášek je 30. listopadu 2020 do 12:00.

Zájemci doručí požadované dokumenty ve stanovených termínech do sídla Akademické informační agentury (Dům zahraniční spolupráce, AIA, Na Poříčí 1035/4, 110 00 Praha 1).

Do výběrového řízení se mohou hlásit studenti, resp. akademičtí pracovníci všech veřejných VŠ. Obecné informace k výběrovým řízením naleznete zde.