Office manager/asistentka

Katedra ekologie lesa (Fakulta lesnická a dřevařská ČZU v Praze) hledá office manager/asistentku  pro zajištění správní a ekonomické činnosti související s provozem katedry a na katedře řešených grantů a projektů. Preferujeme dlouhodobou spolupráci na plný úvazek případně částečný úvazek. Více informací o zaměření katedry lze nalézt na https://www.facebook.com/kel.fld.czu.cz/

Hlavní náplň práce:

  • Účetní evidence katedry, vede evidenci drobného vydání
  • Zajištuje přípravu a vystavování objednávek v elektronickém účetním systému
  • Kontrola hospodaření, plnění rozpočtu katedry, grantů a projektů
  • Zajištuje veškeré podklady a činnosti s uzavíráním, výplatou a evidenci smluv pro brigádníky a zaměstnance
  • Objednávání kancelářských potřeb a vybavení pro potřeby výzkumu
  • Zajištuje vybrané úkony spojené s doktorskými programy, obhajobách a státních zkouškách
  • Zajišťuje administrativní činnosti katedry
  • Spolupráce s příslušnými útvary fakulty a rektorátu univerzity

Požadavky:

  • VŠ/SŠ vzdělání
  • praxe v oboru vítána, ale není nezbytná (rádi zaučíme)
  • organizační schopnosti, logický úsudek a analytické myšlení
  • vynikající znalost ČJ a pokročilá znalost AJ
  • PC znalost pokročilé úrovně
  • Samostatnost, odpovědnost, spolehlivost, zvládaní víc úkonů současně

Nabízíme:

  • zajímavou a samostatnou práci ve veřejném sektoru
  • smysluplnou práci při podpoře vědeckých a pedagogických aktivit co mají smysl pro celou společnost
  • prostor pro seberealizaci, příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
  • práci na hlavní pracovní poměr (popř. i částečný úvazek dle domluvy) na dobu určitou s možností prodloužení
  • odpovídající finanční ohodnocení a zaměstnanecké benefity (dotované stravování)
  • zaškolení
  • průběžnou individuální a týmovou supervizi
  • nástup nejlépe od října/polovina listopadu 2020, případně dle dohody

Váš životopis a motivační dopis posílejte na email parpelova@fld.czu.cz

Uzávěrka výběru: 31. září 2020

Soubory ke stažení

Další články v rubrice

English ☰ Menu