Projektový meeting LIFE Adapt Brdy: Nastartování procesů k přírodě blízkému hospodaření

Mezinárodní projekt LIFE Adapt Brdy úspěšně zakončil svojí roční činnost projektovým meetingem, který se konal 22. ledna v Praze a zhodnotil první úspěšný rok projektu. Hostitelem setkání, kterého se zúčastnily jednotliví partneři projektu, byla Česká zemědělská univerzita v Praze.

Hlavní náplní tohoto setkání bylo především seznámit účastníky s vývojem a plněním konkrétních cílů a výstupů v rámci projektu a jednotlivých pracovních balíčků za rok 2023. Stejně tak byly zmíněny cíle a plány na následující rok 2024. V rámci meetingu přispěli také jednotlivý partneři svými odbornými znalostmi k problematice přírodě blízkého hospodaření v Brdech.

Na meetingu byl také představen informační leták a roll-up k projektu LIFE Adapt Brdy, který bude mít za úkol šířit povědomí o projektu mezi odbornou i laickou veřejností.

Více o projektu najdete na LIFE Adapt Brdy cz.