Střelecká soutěž O pohár děkana FLD ČZU v Praze

Srdečně Vás zveme na studentskou střeleckou soutěž O Pohár děkana Fakulty lesnické a dřevařské České zemědělské univerzity v Praze, která se uskuteční 6. května 2022 na Střelnici Na Spravedlnosti SSK Vlašim

Střelecká soutěž je určena pro všechny studenty středních a vysokých škol. 

Každý soutěžící se zúčastní dvou střeleckých disciplín: trap (25 terčů) a lovecké kolo (20 terčů). Soutěžní kategorie budou rozděleny na studentky středních škol, studenty středních škol, studentky vysokých škol, studenty vysokých škol a hosty (zaměstnance školy, host, partneři soutěže). Střelivo ráže 12 bude pro soutěžící zajištěno zdarma firmou Sellier & Bellot, pokud pro střelbu využijete jinou ráži brokovnice, střelivo si vezměte s sebou. V průběhu celého závodu bude zajištěno také občerstvení v areálu střelnice.  

Můžete se také těšit na prohlídku muniční továrny Sellier & Bellot. Soutěžit se bude o hodnotné ceny věnované našimi partnery a sponzory. 

Harmonogram soutěže: 

Prezence soutěžících od 8:00 do 9:00 hod 

Začátek soutěže 9:00 hod 

Slavností vyhlášení výsledků 15:00-16:00 hodin 

 

Registrujte se nejpozději do 1. května 2022 prostřednictvím formuláře ZDE. S registrací neváhejte, kapacita je omezena. 

Propozice soutěže naleznete ke stažení níže. Kontaktovat nás můžete na e-mailu akce@fld.czu.cz. 

Těšíme se na Vás. 

 

REGISTRACE DO SOUTĚŽE.

 

 

Soubory ke stažení

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.