Studentská soutěž - Projekt nového dřevěného přístřešku Správy železnic

Fakulta lesnická a dřevařská ve spolupráci se Správou železnic vyhlašuje studentskou soutěž Projekt nového dřevěného přístřešku Správy železnic. Soutěž je určená pro všechny studenty FLD ČZU, kteří mají chuť se ve spolupráci se studenty Architektury FAST, VŠB-TUO, FA ČVUT, FS ČVUT zapojit do návrhu nového dřevěného přístřešku, který by se po splnění daných požadavků mohl stát součástí typizovaných staveb na české železnici.

Registrujte se ZDE.