Veletrh vědy 2021 pro firmy a instituce - spolupráce s AV ČR

Rádi bychom Vás jménem Divize vnějších vztahů SSČ AV ČR oslovili s nabídkou zapojit se do největšího vědeckého veletrhu v Česku – Veletrhu vědy 2021, který Akademie věd ČR pořádá v moderních výstavních halách PVA EXPO Praha. Na Veletrhu vědy se představují vědecká pracoviště Akademie věd ČR, inovativní firmy i univerzitní výzkum.

Další ročník Veletrhu vědy se uskuteční od 3. do 5. června 2021 – pevně věříme, že to epidemiologická situace dovolí. Ve spolupráci s PVA EXPO Praha připravujeme bezpečnostní opatření, abychom akci úspěšně, a především bezpečně zrealizovali. To je také důvod, proč Vás s dostatečným předstihem oslovujeme s dotazníkem, jehož prostřednictvím zjišťujeme předběžný zájem o vystavování na Veletrhu vědy 2021.

Po celou dobu konání Veletrhu vědy akce se můžete potkávat se zástupci špičkových pracovišť, těšit se ze vzájemné výměny nápadů a navazovat kontakty s představiteli velkých i malých firem. Veletrh vědy Vám toho ale může nabídnout více – můžete se také představit jako úspěšný a perspektivní zaměstnavatel a oslovit talentované studenty, prezentovat své produkty i výsledky inovací.

Veletrh vědy patří mezi nové a současně nejrychleji rostoucí veletrhy v Česku. Zajímají se o něj jak fanoušci nových technologií, inovací, médií, tak i mladá generace obecně. V loňském roce navštívilo Veletrh vědy více než 30 tisíc návštěvníků, a zájem o něj tak každý rok narůstá.

Rádi bychom nabídli všem vystavovatelům dostatečný komfort, zaručili dostatečně velký výstavní prostor a zajistili odpovídající bezpečnostní opatření. Velmi nám v tom pomůžete, pokud vyplníte krátký dotazník.

VYPLNIT DOTAZNÍK

Díky Vám získáme informace, které nám pomohou s přípravou Veletrhu vědy 2021. V případě jakýchkoli dotazů k plánování akce, bezpečnostním opatřením, nebo pokud si nejste jisti, zda je akce pro Vás vhodná, kontaktujte nás – rádi Vám pomůžeme. Přijďte s námi zažít vědu jinak!

Soubory ke stažení

Další články v rubrice

English ☰ Menu