Otevření výzvy pro výukovou zaměstnaneckou mobility STA na Savannakhet University v Laosu

Výzva pro výukovou zaměstnaneckou mobilitu (STA) na dobu 5 dnů je nyní otevřena.

Výjezd je realizován v rámci projektu Erasmus+ KA171 Mezinárodní kreditová mobilita a měl by proběhnout v akademickém roce 2023/24. Jedná se o výukový pobyt STA v délce 5 dnů, včetně 2 dnů na cestu. Veškeré náklady jsou hrazeny z projektu Erasmus+.

Více o mezinárodních kreditových mobilitách na: https://www.dzs.cz/mezinarodni-kreditova-mobilita

Savannakhet University (SKU) je univerzita ve městě Savannakhet, které je druhé největší město a nachází se v centrálním Laosu. Je to jedna z pěti veřejných univerzit v zemi a byla založena a inaugurována v roce 2009. Na univerzitě je 8 fakult, více informací na: www.sku.edu.la

Zájemci prosím posílejte své CV a motivační dopis na vihanova@fld.czu.cz a v motivačním dopise uveďte i plánované výukové/školící aktivity během pobytu.

Dokumenty prosím posílejte do 21. srpna 2023.

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.