Aktuality Mezinárodní vztahy

Urban Greenhouse Challenge

Pořádá již po třetí Wageningen University & Research.

Stipendium na roční studijní pobyt v Bavorsku

Termín podávání žádostí o stipendia na akademický rok 2022/23 je 1. prosinec 2021.

Nabídka stáží

Česká centra vyhlašují výběrová řízení na rok 2022. Pokud máte o stáže zájem, zašlete CV a motivační dopis přímo na vybrané centrum.

Stipendijní pobyty v USA

Uzávěrka stipendií na rok 2022/23 se kvapem blíží.

Oznámení pro přijaté uchazeče a vízová povinnost

Následující informace je určena těm, kteří mají aktuálně požádáno nebo si budou žádat o vízum či povolení k pobytu v České republice.

Erasmus+ University of Tehran, Faculty of Natural Resources

Výjezdy studentů doktorského studia a zaměstnanců do Íránu.

Praha získala titul Evropské město lesnictví 2021

Evropský lesnický institut (EFI) pořádá pro rok 2021 výroční konferenci v Praze.

NERM 2021

Ve dnech 30. 4. – 3. 5. 2021 se uskutečnilo mezinárodní setkání studentů lesnických fakult.

Webináře o stážích Erasmus+

V rámci projektu CZUgoAbroad se 28. 4. uskuteční dva webináře o stážích Erasmus+.

Využijte příležitosti poznat Univerzitu v Padově!

Univerzita v Padově nabízí zájemcům o studium 29. dubna 2021 ve 14 hodin ZOOM Webinář „Meet Unipd“.

University of the Highlands and Islands – Inverness College, Skotsko

University of the Highlands and Islands – Inverness College, Skotsko nabízí pro akademický rok 2021/2022 studium pro výměnné studenty v rámci programu Erasmus+.

Nabídka stipendia Taiwan 2021

Uzávěrka přihlášek: 31. 3. 2021.

Úřední hodiny Zahraničního oddělení FLD

Změna úředních hodin vzhledem k aktuální epidemiologické situaci platná do odvolání.

Stipendia Polsko

Nabídka stipendií na základě mezinárodních smluv do Polska v kategorii studijní a výzkumné pobyty pro studenty a akademické pracovníky.

Stipendia Německo – Bavorsko

Nabídka stipendií BTHA (Česko-bavorské vysokoškolské agentury) k účasti na jazykových nebo odborných školách v Bavorsku v roce 2021!

Erasmus+ studijní pobyty a praktické stáže

Láká Tě možnost studovat v zahraničí? Máš k tomu příležitost.

FLD se účastní sítě FOREXT

Fakulta lesnická a dřevařská ČZU rozvíjí mezinárodní projektovou spolupráci také prostřednictvím členství v síti FOREXT.

Pojištění pro studenty

Cestovní pojištění pro studenty ČZU v Praze.

Oznámení pro přijaté uchazeče s vízovou povinností

Následující informace je určena těm, kteří mají aktuálně požádáno nebo si budou žádat o vízum či povolení k pobytu v České republice.

Infromační schůzka ERASMUS+

Ve středu 29.1.2020 v 10.00 hodin v L125

Výběrové řízení ERASMUS+ 2020/2021

Ve čtvrtek 13. 2. 2020 od 13:00 v L125

Na ERASMUS+ ještě v létě 2019/2020!

Výběrové řízení na studijní pobyty ERASMUS+ letní semestr 2019/2020.

FLD přispívá k lesnickému vzdělávání v Laosu

Fakulta se podílí na posílení systému vysoškolského vzdělávání v Laosu