Studium v zahraničí Erasmus+

Vážené studentky, vážení studenti,

pokud máte zájem vyjet v rámci studia na studijní pobyt do zahraničí, nebo se chcete účastnit praktické zahraniční stáže, je právě ta správná doba o tom začít přemýšlet.

Dne 10. 2. 2022 od 13:00 bude pro Vás připravena informační přednáška, kde Vám řekneme veškeré možnosti a proces přihlašování na studijní pobyty v akademickém roce 2022/23 a praktické stáže. Zároveň na setkání budou i studenti, kteří v zahraničí byli a podělí se s Vámi o svoje zkušenosti. Více informací najdete v přiloženém letáku.

Studium v zahraničí je výbornou zkušeností a posune Vás dál. Využijte stipendium, které Vám program Erasmus nabízí a nepromeškejte svoji šanci.

Budu se těšit na setkání, které bude v DP410 nebo online.

Ing. et Ing. Markéta Kalábová, Ph.D.

Proděkanka pro studijní činnostSoubory ke stažení

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.