Milan Zerzán

Ing. Milan Zerzán úspěšně absolvoval Lesní inženýství na naší fakultě v roce 1998. V současné době pracuje jako ředitel Městských lesů Hradec Králové, a. s.

Přínosem mého studia bylo získání přehledu a umění formulovat myšlenky. Studium také zvýšilo mou hodnotu na trhu práce - při výběrovém řízení na mou současnou pozici ve firmě bylo vysokoškolské vzdělání v oboru podmínkou zaměstnavatele. V paměti mi utkvěly některé osobnosti z řad pedagogů a jejich přístup ke studentům a samozřejmě exkurze s praktickými ukázkami. Za svůj největší dosavadní úspěch považuji, že mám možnost ovlivňovat směr vývoje, a realizovat své nápady a zanechat tím svoji stopu na svěřeném majetku.

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.