Daniel Švrčula

Ing. Daniel Švrčula studoval na naší fakultě bakalářský obor Lesnictví a v roce 2016 nastoupil na navazující magisterský obor Lesní inženýrství a absolvoval také studijní zahraniční pobyt vrámci programu ERASMUS+ na prestižní švédské univerzitě v Uppsale. Kromě studia se věnuje i koníčkům, jako je myslivost, rybaření a kolektivní sporty.

 

Komu byste studium na Fakultě lesnické a dřevařské ČZU v Praze doporučil a proč jste se rozhodl pro obor Lesnictví?

Studium lesnictví na Fakultě lesnické a dřevařské ČZU v Praze  bych určitě doporučil všem, kdo mají zájem o toto zaměření. Já jsem se pro tento obor rozhodl proto, že mám od dětství blízko k lesu, a navíc mě to naplňuje.

 

Co pro vás bylo největším přínosem během studia?

Za nejužitečnější v rámci studia považuji možnost práce v terénu a kontakt s provozem.

 

Co byste doporučil uchazečům o studium a budoucím studentům fakulty?

Uchazečům bych doporučil, aby přípravu na přijímací zkoušky a ani zkoušky v rámci budoucího studia určitě nepodceňovali.

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.