Daniela Růžková

Ing. Daniela Růžková úspěšně absolvovala Lesní inženýství na naší fakultě v roce 2014. V současné době pracuje jako projektová manažerka u Vojenských lesů a statků (VLS)

Co bylo největším přínosem vašeho studia na fakultě?

Největším přínosem jsou zkušenosti, nové informace a dovednosti, možnost pracovního uplatnění a hlavně nezapomenutelná přátelství a dále také praxe a terénní cvičení. Je skvělé, když se student setká s danou problematikou, o které se učí, nejen teoretické, ale i praktické stránce.

 

Co Vám ze studií nejvýrazněji utkvělo v paměti?

Pedagogové a celkově přátelské prostředí fakulty. Výčet by byl samozřejmě větší – lesárna je nezapomenutelná ve všem.

 

Jak by měl podle Vás vypadat ideální uchazeč o studium na Fakultě lesnické a dřevařské ČZU v Praze?

Budoucí student fakulty by měl mít určitě vztah k přírodě, protože tím, je naše "lesárna" specifická a hlavně by mu nemělo chybět určité "zapálení". Stejně tak by měl mít v sobě uctivost, pokoru a nechovat se neurvale k vyučujícím, jako tomu tak mnohdy bohužel je.

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.